Psy i koty są angażowane w sesje fotograficzne, reklamy i pracują na planach filmowych. Jeśli masz psa lub kota, którego chciałbyś zaangażować w projekty firmowe i sesje zdjęciowe – wyślij do nas maila ze zdjęciem i odpowiedziami na pytania. Dodamy Twojego kota do naszej bazy „Koty do reklamy” – to do niczego Cię nie zobowiązuje.

Twój kot będzie w naszej bazie, dzięki czemu udostępnimy klientowi jego profil, w pierwszej kolejności – jeśli będzie zgodny z profilem poszukiwanym przez producenta i reżysera. Oczywiście zanim udostępnimy profil, zapytamy w pierwszej kolejności Ciebie o zgodę. Zajmujemy się całościowo procesem angażu zwierząt do nagrań i sesji – od poszukiwań, poprzez przesyłanie profili zwierzaków klientowi, przygotowanie i szkolenie psa/kota, transport i opiekę na planie.

Oprócz przeprowadzania castingu psów i kotów w poszukiwaniu konkretnych zwierzaków ( rasa / wiek / umiejętności / zachowania / sztuczki ) angażujemy się w cały proces realizacji projektu, zapewniając bezpieczeństwo na planie i komfort pracy dla wszystkich zaangażowanych w projekt osób i zwierząt.  Jesteśmy obecni na planie. Dzięki naszym umiejętnością, praca z kotem przebiega bardzo sprawnie i bezpiecznie! Bardzo staramy się, by odpowiadać na potrzeby i oczekiwania naszego zleceniodawcy – reżysera, producenta, fotografa.

Współpracujemy przy większych i mniejszych projektach. Nasze zwierzaki reklamowały już wiele projektów, eventów, a naszymi największymi klientem do tej pory, były marki FORD i IKEA. Kręciliśmy reklamę w Studio Alwernia z amerykańską ekipą filmową i w słynnym ATM STUDIO w Warszawie.  W naszym największym castingu wzięło udział około 200 psów! Czekamy na kolejne wyzwania!

ZGŁOŚ SWOJEGO KOTA DO NASZEJ BAZY! 

WYŚLIJ MAILA ZE ZDJĘCIAMI NA info@psi-ekspert.pl. Potrzebujemy kilku informacji o Twoim zwierzaku:

  1. Rasę. Jeśli nie jest rasowy to w typie jakiej rasy jest lub miksem jakich ras.
  2. Wiek.
  3. Umiejętności, takie jak siad, zostań, waruj, itp
  4. Ciekawe, specjalne umiejętności, sztuczki.
  5. Doświadczenie na planie filmowym,sesjach zdjęciowych, inne angaże.
  6. Warunki w jakich może pracować.
  7. Czego się boi, co mu/jej przeszkadza.
  8. Pamiętaj aby załączyć zdjęcia pupila.